E-book už je na cestě k vám

E-book už je na cestě k vám | Děkuji vám za váš zájem o můj e-book 4+4 praktické klíče ke zklidnění. Mám skvělé zprávy, protože e-book je jjž na cestě k vám. :o) | https://radostzezivota.cz/e-book-uz-je-na-ceste-k-vam/Děkuji vám za váš zájem o můj e-book 4+4 praktické klíče ke zklidnění. Mám skvělé zprávy, protože e-book je jjž na cestě k vám. :o)

V případě, že ho nenajdete v Doručené poště, zkontrolujte složku Hromadné, Spam nebo Promo. Pokud jej objevíte v některé z těchto tří složek, doporučuji si e-mail přetáhnout do složky Doručené, aby se vám inspirativní zprávičky ode mě již nezatoulaly.

 

 

Přeji vám příjemnou praxi, ať vám jde vše s radostí a lehkostí a budu moc ráda, když mi pak dáte zpětnou vazbu, jak se vám e-book líbil, jak vám jde praxe a třeba jaké změny na sobě vnímáte.

Přeji krásné dny, ještě jednou děkuji a budu se těšit na vaše zprávy.

S láskou,

E-book už je na cestě k vám | Děkuji vám za váš zájem o můj e-book 4+4 praktické klíče ke zklidnění. Mám skvělé zprávy, protože e-book je jjž na cestě k vám. :o) | https://radostzezivota.cz/e-book-uz-je-na-ceste-k-vam/